תחילת דף אינטרנט, לחץ אנטר כדי לעבור לאזור תוכן מרכזי
לשיחה עם יועץ לימודים 1-800-300-032
תפריט ראשי של האתר

מרכז לפיתוח והתנסות של בית חולים שדה X למחלות חברתיות, נפתח בבניין הפקולטה למדעי הרווחה והבריאות

בית החולים X

המיצג האומנותי: מרכז לפיתוח והתנסות של בית חולים שדה X למחלות חברתיות, נפתח בבניין הפקולטה למדעי הרווחה והבריאות בקומה 5.


בית חולים שדה X הוקם על ידי האמנית פרופ’ איה בן רון, ראש החוג לאמנות יצירה כדי לחקור וליישם את הדרכים בהן אמנות יכולה להתמודד עם מחלות חברתיות ובמטרה לעורר אנשים לקחת אחריות ולהביא לשינוי בסביבתם הקרובה. בית חולים שדה X יצג את ישראל בביאנלה לאמנות בוונציה בשנת 2019 ובמהלך פעילותו עד היום ביקרו בו כ-90,000 מבקרים ומבקרות.


במהלך הביקור במחלקות השונות של בית החולים, תוכלו להתוודע למחלות חברתיות שבבסיסן אלימות, גזענות ודעות קדומות. כל מחלקה היא יצירת אמנות בפני עצמה, המציעה חוויה אסתטית-רגשית, שפוגשת אותנו בחיים האישיים, וסוללת דרך ייחודית להיפתח לנושאים שהנטייה הטבעית היא להתרחק מהם.


הביקור בבית חולים X פתוח בשלב זה לחברי וחברות סגל של האוניברסיטה בלבד והוא מותיר חוויה עמוקה לכל המבקרים/ות, אולם הוא מומלץ במיוחד לחברי וחברות סגל שעוסקים בתחומים חינוכיים, חברתיים, משפטיים או כל נושא אחר שעוסק בסוגיות חברתיות.

 

 

 


הביקורים מתקיימים בתיאום מראש:
ביקור אישי – תיאום דרך מערכת קביעת התורים.

ביקור קבוצתי לקבוצות של עד 10 מבקרים/ות – תיאום דרך המייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..


צפו בסרטון על בית החולים