תחילת דף אינטרנט, לחץ אנטר כדי לעבור לאזור תוכן מרכזי
לשיחה עם יועץ לימודים 1-800-300-032
תפריט ראשי של האתר

מידע למועמדים לתואר שני החוג לסיעוד

על התכנית חיפה

לימודי התואר השני בחוג לסיעוד מכוונים לפיתוח החשיבה הסיעודית ולהתמקצעות בתחום הקליני, הניהולי והמחקרי. התוכנית מעניקה לסטודנטים הזדמנות לרכוש ואף ליצור ידע שיטתי שיאפשר להוביל תוכניות פיתוח בסיעוד ולבסס את העשייה הסיעודית על ראיות מחקריות עדכניות. תוכנית הלימודים מאפשרת בחירת מסלול לימודים בהתאמה אישית: מחקרי או יישומי.

בוגרי התכנית יוכלו למלא תפקידים בכירים במערכת הבריאות, לבצע ולנהל מחקרים ואף להשתלב במסלולים שונים של הוראה ומחקר באקדמיה. שילובן של מיומנויות מחקר מתקדמות עם בסיס ידע קליני נרחב יעמידו את בוגרי התכנית בקו הראשון של פיתוח יישומי ואקדמי של תחום הסיעוד.

 

אתר החוג לקבלת מידע נוסף

 

על התכנית מבח"ר - בני ברק

תוכנית המאסטר מכוונת להרחבת הידע אודות סוגיות מרכזיות בסיעוד ולפיתוח של מיומנויות מחקריות בקרב אנשי מקצוע בכירים בתחום. התכנית מאורגנת סביב שני צירים מרכזיים: הציר המתודולוגי שמטרתו פיתוח חשיבה ביקורתית ואנליטית וכישורי מחקר מתקדמים, וציר התוכן שבמרכזו תכנון וביצוע של פרויקט ניהול שינוי בארגון בריאות. דגש יושם על בטיחות, איכות ויזמות בארגוני בריאות.

בוגרות התכנית יוכלו למלא תפקידים בכירים במערכת הבריאות וכן לבצע ולנהל מחקרים בתחומי הבריאות והרפואה. בוגרות התוכנית גם תוכלנה להמשיך וללמוד כדי להשתלב, בהמשך, במסלולים שונים של הוראה ומחקר באקדמיה. שילובן של מיומנויות מחקר מתקדמות עם בסיס ידע קליני נרחב יעמידו את בוגרות התכנית בקו הראשון של פיתוח יישומי ואקדמי של תחום הסיעוד.

 

אתר החוג לקבלת מידע נוסף