תחילת דף אינטרנט, לחץ אנטר כדי לעבור לאזור תוכן מרכזי
לשיחה עם יועץ לימודים 1-800-300-032
תפריט ראשי של האתר

sucot

 

הודעות

תואר ראשון בשלום: בת 30 מהאמירויות - תחל בלימודי סיעוד בישראל

סומאייה אלמהאירי

כבוד גדול לפקולטה ולחוג לסיעוד על שם שריל ספנסר להיות הראשונים במדינה לקבל אזרחית מהאמירויות ללימודים לתואר ראשון בסיעוד. 

בהצלחה בלימודים !!

לכתבה המלאה ב-ynet

ברכות לחג הקורבן

לסגל האקדמי והמנהלי
לרגל החג עיד אל אדחא – חג הקורבן,
הפקולטה למדעי הרווחה והבריאות מברכת אתכם בחג שמח - "כול עאם ואנתי) ואנתום) בח'יר".

 ברכות לחג הקורבן

טקס הסרת הלוט בבית הספר לסיעוד של המוסד הרפואי בני ציון

ביום שני ה-30.05.21, התקיים טקס הסרת הלוט בבית הספר לסיעוד של המוסד הרפואי בני ציון, לרגל פתיחת התכנית האקדמית המשותפת לחוג לסיעוד בפקולטה למדעי הרווחה והבריאות ולבית הספר.

בטקס שבו השתתפו נציגי הנהלת המרכז הרפואי וביניהם ד"ר אוהד הוכמן, מנכ"ל בני ציון, נכחו פרופ' רון רובין, נשיא האוניברסיטה, פרופ' פייסל עזאיזה, דיקן הפקולטה למדעי הרווחה והבריאות, מר ברוך מרזן, סגן נשיא ומנכ"ל, פרופ' תמר שוחט, ראשת החוג לסיעוד

ע"ש צ'ריל ספנסר וגב' רחלי בליפנטה אפוטה, ראש מנהל הפקולטה.

 לאחר הטקס נועדו פרופ' עזאיזה וד"ר הוכמן וסיכמו על קידום שיתוף פעולה מחקרי בין הפקולטה למרכז הרפואי.   

במסגרת שיתוף פעולה זה הוחלט כי הפקולטה למדעי הרווחה והבריאות והמרכז הרפואי יקצו, כל אחד, 50,000 ₪ לטובת הקמת קרן מחקרים משותפת לעידוד שיתופי פעולה אקדמיים והקמת צוותי מחקר משותפים.  

 מתווה שיתוף הפעולה העתידי עם המרכז הרפואי בני ציון מצטרף לשיתוף הפעולה הפורה המתקיים בשנים האחרונות בין חוקרי הפקולטה לחוקרי המרכז הרפואי רמב"ם והוא מבטא את חזונה של הפקולטה למדעי הרווחה והבריאות לקדם ולפתח יזמות, מחקרים

ופרויקטים לטובת הידע האנושי וחזוק חוסנה של החברה הישראלית, למצב את הפקולטה בחזית המדע והטכנולוגיה ולהרחיב את הקשר עם הקהילה ומוסדותיה.  

טקס הסרת הלוט בבית הספר לסיעוד של המוסד הרפואי בני ציון

פרופ' רונית אנדוולט, סגל בבית הספר לבריאות הציבור, היא גם מנהלת אגף התזונה במשרד הבריאות ודואגת לבריאות הציבור גם בימי הקורונה.

תזונה נכונה

המלצות של משרד הבריאות לתזונה בריאה בזמן הקורונה.

briut corona1briut corona2

החוג לגרונטולוגיה חגג 20 שנים

החוג לגרונטולוגיה חגג 20 שנים

החוג לגרונטולוגיה חגג 20 שנים להיווסדו בכנס אשר התקיים באוניברסיטה ואירח 11 חוקרים מהמובילים בעולם בתחום. החוג שהוקם על ידי פרופ' אריאלה לבנשטיין נוסד כמענה לצרכים של אוכלוסייה גדולה ההולכת ומזדקנת בארץ כמו גם בעולם והצורך להכשיר חוקרים ואנשי מקצוע בתחום. כבר מתחילת הדרך תכנית הלימודים בחוג הייתה חדשנית עם דגש על מצוינות ורב-תחומיות והתלמידים הגיעו מדיסציפלינות שונות במדעי הבריאות, עבודה סוציאלית ועוד. במשך הזמן התרחב החוג וכיום מספר הסטודנטים לתארים מתקדמים עומד על 85 סטודנטים פעילים.

קול קורא למשרה אקדמית בחוג למדעי הדימות הרפואי (בהקמה)

Medical Imaging

imaging

הפקולטה למדעי הרווחה והבריאות באוניברסיטת חיפה שמחה להודיע על פתיחת הליך לחיפוש מועמדים למשרה אקדמית מלאה במסלול לקביעות ובדרגה פתוחה. המועמד/ת שת/יתקבל אמור/ה ליזום, לקדם ולגלות מעורבות בכל הפעילות הקשורה לפיתוח והקמת החוג למדעי הדימות הרפואי. כמו כן, המועמד/ת אמור/ה ליזום מחקר, להגיש בקשות למענקי מחקר, ללמד קורסים לתואר ראשון ולתארים מתקדמים, ולהנחות סטודנטים לתארים מתקדמים בתכנים רלוונטיים.  המועמד/ת אמור/ה גם להיות מעורב בפעילויות אקדמיות ברמת הפקולטה והאוניברסיטה כמצופה מחבר סגל אקדמי.

למידע נוסף

ביוסטטיסטיקה מגמת לימוד חדשה בביה"ס לבריאות הציבור

ביוסטטיסטיקה

העתיד כבר כאן! באו להיות חלק ממנו. פרטים נוספים

תמונות מטקס חלוקת תעודות לבוגרות החוג לריפוי בעיסוק בתוכנית החרדית במכללת מבח"ר

תמונות מטקס הענקת תואר בוגר אוניברסיטה תשע"ט

טקס הענקת תואר בוגר

בית חדש לפקולטה למדעי הרווחה והבריאות

בית חדש לפקולטה למדעי הרווחה והבריאות

במהלך חבר הנאמנים חנכנו את הבית החדש של הפקולטה למדעי הרווחה והבריאות – ראשון מבין שלושה בניינים מתוכננים. באירוע החגיגי נשא דברים דיקן הפקולטה פרופ' פייסל עזאייזה והוא הועבר בשידור חי לארצות הברית, שם צפו בו התורמים של הבניין, סר מוריס קנבר ואנשי קרן שריל ספנסר.

מספר תמונות מהאירוע

building1building2building3building4

יום הריפוי בעיסוק הבין לאומי

מספר תמונות מהאירוע שהתקיים באוניברסיטה

WhatsApp Image 2018 10 29 at 09.01.38 WhatsApp Image 2018 10 29 at 09.01.55

טקס מ.א הפקולטה למדעי הרווחה והבריאות

טקס מוסמכים 26.6.2018

טקס מ.א מתאריך 26.6.2018 הפקולטה למדעי הרווחה והבריאות.

thumb 42285654495 b5c61e65e0 o

 

 

טקס ב.א של הפקולטה למדעי הרווחה והבריאות

טקס ב.א של הפקולטה למדעי הרווחה והבריאות שהתקיים בתאריך 24.6.2018

28256742037 fc5aed728a o43075350062 ddefeb181f o 143125687751 dd4420beae o

טקס הענקת תעודות בינלאומיות שהתקיים ביום 26.7.2018

טקס הענקת תעודות בינלאומיות

פרופ' פייסל עזאיזה , דיקן הפקולטה למדעי הבריאות פרופ' מנפרד גרין ופרופ' ריצ'ארד שוסטר מביה"ס לבריאות הציבור.

לצפייה בכל התמונות

Link to the photo album

ROYH6108

 

טקס האוניברסיטאי לסטודנטים המצטיינים בתואר הראשון

טקס האוניברסיטאי לסטודנטים המצטיינים בתואר הראשון

הטקס האוניברסיטאי לסטודנטים המצטיינים בתואר הראשון התקיים ב-18.6.18

אנו גאים ומברכים את מצטייני הפקולטה על הישגיהם המרשימים :

  • ארגמן שי מביה"ס לעבודה סוציאלית
  • אבו האני קריסטינא מהחוג לסיעוד
  • עזוז דוד מהחוג לפיזיותרפיה
  • דנינו סתו מהחוג לריפוי בעיסוק
  • ובשאראת דאנא מהחוג להפרעות בתקשורת שנבחרה למצטיינת הרקטור !!

מדבריה של דאנא הנפלאה שנשאה נאום מרגש בשם המצטיינים:

"ברגע מיוחד ומרגש זה, יש לציין את אלו שהובילו אותנו לאורך הדרך- אלה שהעניקו מחכמתם ומזמנם, אלה שיצרו עבורנו תוך מחשבה רבה שביל זהב בו לאט לאט אספנו פֵרחי תבונה- תבונה מקצועית ותבונה אנושית. לכבוד הרקטור, אנשי המנהל, ראשי החוגים והפקולטות השונות, הסגל האקדמי והמזכירויות. זה הרגע שלכם בדיוק כמו שהוא שלנו, שהרי אילולא התוויתם את צעדינו, לא היינו מי שהננו כיום, וזה בדיוק הרגע אליו מתכנסים כל המאמצים שלכם. כל אחת ואחד מכם תרם לנו שק של חוויות, כישורים, ידע, מחשבות, ספקות, עוז וצמא לשנות את העולם. לכן, תחושת הוקרה אנו מקדישים לכם. תודה על החממה הלימודית המופלאה שלה זכינו, שעודדה אותנו תמיד למצוינות אקדמית. תודה לאנשי המנהלה על המעטפת הנוחה, המאפשרת התרכזות והשקעת מאמצינו בלימודים. תודה לסגל ההוראה על חוויית לימוד משמעותית שאפשרה לנו לצמוח ולגדול.

תודה שהענקתם לנו ידע ואולי אף יותר מכך, הענקתם את היכולת ללמוד באופן עצמאי, לרצות ולשאוף תמיד למצוינות. אנו מודים על השנים הטובות, על החוויה שלא תישכח של לימוד ומחקר, על הקניית כלים מקצועיים ויותר מכל על הדרך! תודה שזרעתם בנו זרעי ידע, ושהפכתם אותנו לסטודנטים שאפתניים ולבוגרים מצטיינים -אנו פרי עמלינו ופרי עמלכם." 

לנאום המלא

 

ערב לכבוד בוגרות תכנית הדוקטורט של החוג לריפוי בעיסוק

ערב לכבוד בוגרות תכנית הדוקטורט של החוג לריפוי בעיסוק

ביום חמישי 7.6 התקיים ערב לכבוד בוגרות תכנית הדוקטורט של החוג לריפוי בעיסוק לשנת הלימודים תשע"ח, במסגרתו הוצגו מחקרי הדוקטורט שלהן מול קהל סגל החוג, סטודנטים ובני משפחות נרגשים. כיבדו את האירוע בנוכחותם: דיקן הרשות ללימודים מתקדמים פרופ' לילי אורלנד-ברק, דיקן הפקולטה למדעי הרווחה והבריאות פרופ' פייסל עזאיזה וד"ר דליה זק"ש, מחברות הסגל הבכיר בחוג, אשר הרצתה בנושא: "התפתחות מקצוע הריפוי בעיסוק לאורך השנים".

תמונות מהיום הפתוח 31.5.18

תמונות מהיום הפתוח

תודה למי שהגיע ולקח חלק ביום הפתוח באוניברסיטת חיפה !

 ההרשמה עדיין פתוחה בחלק מהחוגים – מהרו להירשם!

יום העיון לזכרה של פרופ' עירית מאיר

יום עיון לזכרה של פרופ' עירית מאיר

החוג ללשון עברית קיים היום, יום ב' ה- 14 במאי, יום עיון לזכרה של פרופ' עירית מאיר שהלכה לעולמה לפני כחודשיים לאחר מאבק ממושך במחלת הסרטן. קולגות מהחוג ללשון עברית ומהחוג להפרעות בתקשורת כמו גם מאוניברסיטאות אחרות ברחבי הארץ התכנסו יחד עם תלמידיה, חבריה ובני משפחתה של פרופ' מאיר ליום של הרצאות לכבודה, כמי שהייתה אחת מחברות הסגל הבולטות והאהובות באוניברסיטת חיפה ובתחום הבלשנות בארץ. מגוון ההרצאות שנכללו ביום העיון משקפות את רוחב יריעתה של פרופ' מאיר ואת עשייתה הבולטת בתחומים השונים של הבלשנות העברית ושל הבלשנות של שפות הסימנים. החוג להפרעות בתקשורת והפקולטה למדעי הרווחה והבריאות כואבים את הליכתה של פרופ' עירית מאיר מאיתנו בטרם עת.

קישור לתמונות מהאירוע