תחילת דף אינטרנט, לחץ אנטר כדי לעבור לאזור תוכן מרכזי
לשיחה עם יועץ לימודים 1-800-300-032
תפריט ראשי של האתר

זכייה במענק האיחוד האירופי

ברכות חמות לפרופ' שרה רוזנבלום, פרופ' נעמי יוסמן וד"ר סוניה מאיר מהחוג לריפוי בעיסוק על הזכייה במענק האיחוד האירופי המיועד למחקר בנושא התמודדות עם משבר הקורונה. המחקר הוגש במסגרת תכנית Horizon 2020ביוזמת חוקרת מאיטליה שפנתה לפרופ' רוזנבלום יחד עם עוד חוקרים מרחבי העולם, והוא מתמקד בפלטפורמה אמפתית למעקב אישי, עידוד, העשרה וסיוע של אנשים מבוגרים וילדים בסביבתם הטבעית.

ממצאי מחקר נוסף של פרופ' רוזנבלום שנערך בימים אלו במימונו של משרד המדע מעידים על כך שמשבר הקורונה מחייב חשיבה לא רק על חיים או מוות, אלא גם על איכות החיים בתקופת המשבר. האוכלוסייה הבוגרת וזו עם מוגבלות חבויה מצויים בסיכון לבדידות, תפקוד פחות טוב, הסתגרות ודיכאון ומכאן הם בסיכון לבריאות לקויה. במסגרת התכנית תתקיים תקשורת בין אנשים מבוגרים לבין ילדים עם לקות חבויה כמו ליקויי למידה, קשיי קשב וריכוז ועוד. ההנחה היא שהתכנית תגרום לשיפור התפקוד, תחושת היכולת והחיברות של המשתתפים ולבריאות נפשית ופיזית טובה יותר.

מענקי מחקר פברואר 2020

Congratulations
  • ד"ר פבל גולדשטיין מביה"ס לבריאות הציבור ביחד עם פרופ' חגית הל - אור מחוג למדעי מחשב על זכייה במענק מחקר בסך 80,000 ₪ מטעם מרכז מחקר למדעי הנתונים בנושא: "הערכת כאב על פי וידאו של מטופלים".
  • ד"ר רמה נובוגרודסקי מהחוג להפרעות בתקשורת יחד עם ד"ר נעמה קינן מאוניברסיטת תל אביב וגב' ורדה קריזר ממכללת גורדון על זכיה במענק מחקר מטעם האגודה הישראלית של קלינאי התקשורת בנושא: "פיתוח והתאמת מבחנים" סכום המענק 5,000 ₪.
  • פרופ' טובה בנד-וינטרשטיין, פרופ' ישראל (איסי) דורון וד"ר סיגל נעים מהחוג לגרונטולוגיה- מדעי הזיקנה עם פרופ' צבי איזיקוביץ (אמריטוס ) מביה"ס לעבודה סוציאלית על זכיה במענק מחקר מטעם מינרבה לרכישת 6 חליפות סימולציה לזקנה וציוד נלווה לצורך מחקרים בתחום הזיקנה. סכום המענק 32,346 €.

פרס המפרסם המצטיין לשנת תש"פ

פרס המפרסם המצטיין לשנת תש"פ

ברכות לפרופ' זלבר-שגיא על קבלת פרס המפרסם המצטיין לשנת תש"פ. המשך עבודה פוריה ומוצלחת!!

shira price

פרס שר הבריאות

ערד קודש

אנחנו גאים ושמחים לברך את ד"ר ערד קודש, מהחוג לבריאות נפש קהילתית, העומד בראש מערך בריאות הנפש בקופת חולים מאוחדת, על זכייתו של המערך באות מקדמי זכויות של סגן שר הבריאות.
הפרס ניתן עבור פעילות יוצאת דופן לקידום הנגשה ומימוש זכויות הנובעות ממצב רפואי.

פרס שר הבריאות לחיבור איכות בריאות ורפואה

ב-26 לפברואר 2019 פרופסור אורנה בראון-אפל ופרופסור דיאן לוין מבית הספר לבריאות הציבור קיבלו את פרס שר הבריאות לחיבור איכות בריאות ורפואה לשנת 2018 עבור הספר "קידום בריאות מתאוריה למעשה".

זכיה במענק NIH

Flowers

ברכות חמות לד"ר ג'ואנה צ'מנסקי-כהן מבית הספר לטיפול באמצעות אמנויות, פרופ' מירי כהן מביה"ס לעבודה סוציאלית, פרופ' פייסל עזאיזה מביה"ס לעבודה סוציאלית ולשותפים מחו"ל Prof. Karen Weihs ו-  Prof. John Allen, מאוניברסיטת אריזונה,

ו- Prof. Joshua F. Wiley, Monash University על זכיה במענק  NIH בסך $960,000 לשלוש שנים על מחקר בנושא:

"Role of Emotional Processing in Art Therapy for Breast Cancer Palliative Care Patients: A Mechanistic Study"

אני מאחל לכולנו הצלחה רבה והמשך עשייה פורייה.

זכיה במענק של פרופ' רחל לב-ויזל וד"ר לימור גולדנר מבית הספר לטיפול באמצעות אמנויות

Flowers

ברכות חמות לפרופ' רחל לב-ויזל וד"ר לימור גולדנר מבית הספר לטיפול באמצעות אמנויות, על זכיה במענק  מחקר בסך 746,000$  מטעם קרן טד אריסון בנושא:

 "טיפול משולב חמצן היפרבארי (תא לחץ) ופסיכותרפיה במתבגרות בסיכון הסובלות מסימפטומים פוסט טראומטיים כתוצאה מהיסטוריה של פגיעה והתעללות בילדות"

מאחלים לכן הצלחה רבה והמשך עשייה פורייה!