תחילת דף אינטרנט, לחץ אנטר כדי לעבור לאזור תוכן מרכזי
לשיחה עם יועץ לימודים 1-800-300-032
תפריט ראשי של האתר

מידע למועמדים לתואר ראשון החוג לשירותי אנוש

שנה"ל תשע"ט (2018-2019)

למידע רשמי מתוך המדריך לנרשמים, על הלימודים בתואר ראשון בחוג לשירותי אנוש

שירותי אנוש הוא תחום רחב וחדשני העוסק בהבנה, ניהול ושיפור של תהליכי עבודה ואיכות השירות בארגוני שירות, ובטיפול בשביעות הרצון וברווחה של עובדים ושל לקוחות או אזרחים המקבלים שירותים ממערכות מגוונות במגזר העסקי, הציבורי, וההתנדבותי. מרבית המועסקים במשק הישראלי עובדים בתפקידי שירות שונים, לפיכך לבוגרי החוג יש לפיכך אפשרויות תעסוקתיות נרחבות. החוג לשירותי אנוש הוקם בשנת 1995 ומציע תכניות לימוד עשירות ומעניינות לתואר ראשון (ב.א.) במתכונת דו-חוגית, לתואר שני (מ.א.) ולדוקטורט בשירותי אנוש. בוגרי/ות החוג משתלבים בהצלחה בשוק העבודה במסלולים המובילים לתפקידי ניהול בארגונים פרטיים וציבוריים, ורבים מהם ממשיכים ללימודים מתקדמים בתחומים מגוונים. החוג מספק אפשרויות להתנסות בשטח במהלך הלימודים לתואר הראשון. ניתן להתרשם מתוכניות ההתנסויות כאן

הרשמה וקבלה

מועד אחרון להרשמה: 15.8.2018

מועד אחרון להגשת תעודות וציונים: 1.9.2018

לחץ כאן לאתר האינטרנט להרשמה לאוניברסיטה

 

תנאי קבלה

א. עמידה בתנאי הקבלה הכלליים של האוניברסיטה ברמה הנדרשת על-ידי החוג. תנאי הקבלה של החוג לשנה"ל תשע"ט: ציון משוקלל- פסיכומטרי ובגרות (יחס 1:3) 565

ב. מועמדים הניגשים לבחינה הפסיכומטרית יעשו זאת לא יאוחר ממועד יולי 2018 - המועד האחרון לבחינה הפסיכומטרית הוא יולי 2018.

ג. מועד אחרון להגשת תעודות וציונים – 1.9.2018, למעט עתודאים ותלמידי המכינה הקדם אקדמית של אוניברסיטת חיפה, שלגביהם המועד האחרון – 15.9.2018. תלמידים המבקשים לעשות השלמות במקצועות בודדים במסגרת היחידה הקדם אקדמית אינם מוגדרים כתלמידי מכינה לעניין זה.

ד. תלמידים המבקשים לעבור מחוג אחר באוניברסיטה או ממוסד אקדמי מוכר בארץ יידרשו לעמוד בתנאי הקבלה כפי שנקבעו על ידי החוג והאוניברסיטה באותה שנת לימודים - נא ליצור קשר עם החוג לקבלת פרטים נוספים.

ציון משוקלל:  הציון המשוקלל מכיל את ציון הבחינה הפסיכומטרית ואת הממוצע המשוקלל של ציוני הבגרות או המכינה ביחס של 1:3. הציון המשוקלל הדרוש לשנה"ל תשע"ח הינו 565. אם ברצונך לחשב את הציון המשוקלל שלך לחץ כאן.

מידע נוסף על שקלולים וסיכויי קבלה לחוג ניתן לקבל באמצעות מרכז המידע של האוניברסיטה בטלפון: 04-8249688/9

למידע נוסף:  אם ברצונך להתייעץ לגבי הרשמתך לחוג ולברר כל היבט הקשור לרישום לחוג, אנא פנו אל מזכירות החוג. גב' שני בר, אחראית תואר ראשון תשמח לסייע בכל עת בימים ב'-ה' בטלפון 04-8249765 או בדוא"ל:  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. ניתן גם לפנות בפקס: 04-8249282 או בכתב לכתובת: החוג לשירותי אנוש, אוניברסיטת חיפה, מגדל אשכול חדר 718, חיפה 31905.

 

חדש! פתיחת תכנית לתואר ראשון בשנתיים

289120-18-01

החוג לשירותי אנוש שמח להודיע על פתיחת תכנית לימודים לתואר ראשון בשנתיים לסטודנטים שאפתניים.

במסגרת התכנית, הסטודנטים ילמדו 6 סמסטרים רצופים לאורך שנתיים, כולל סמסטר קיץ בכל שנה.

בתכנית יוצעו מלגות לסטודנטים מצטיינים על סמך ציוני הבחינה הפסיכומטרית.

תנאי הקבלה לתכנית:

  • סכ"ם 565.
  • רמת אנגלית בסיסי.
  • רמת יע"ל - 120 לפחות (עבור מועמדים שלמדו בבית ספר בו שפת ההוראה לא היתה עברית).

לפרטים נוספים ניתן לפנות אל מזכירות החוג. גב' שני בר, אחראית תואר ראשון תשמח לסייע בכל עת בימים ב'-ה' בטלפון 04-8249765 או בדוא"ל:  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.